Kto? Co? Dlaczego?

Witamy Was wszystkich, chciałybyśmy w kilku słowach nakreślić najważniejsze kwestie dotyczące Matek na Dzikim Zachodzie.  Pomysł na t...

Witamy Was wszystkich,
chciałybyśmy w kilku słowach nakreślić najważniejsze kwestie dotyczące Matek na Dzikim Zachodzie. 

Pomysł na takie spotkanie blogerskie zrodził nam się jeszcze w zeszłym, 2014 roku. Zawsze frapowała nas kwestia tego, iż Szczecin i Zachodnie Pomorze choć urokliwe było omijane przez większość tego typu imprez wielkim łukiem. Tak jakby tutaj nie można było spędzić fajnie czasu, nauczyć się czegoś wspaniałego czy też spotkać w niepowtarzalnym i cudownym gronie. A że blogerka to człowiek z inicjatywą, postanowiłyśmy zaprosić Was w kwietniu właśnie na nasz Dziki Zachód.

Skąd taka nazwa? No cóż. Obie jesteśmy blogerkami - mamami i do takich blogerek, niekoniecznie tylko parentingowych, kierujemy nasze zaproszenie na spotkanie.
Większość ludzi nie zna Szczecina, kojarzy się on przyjezdnym z tym, że leży nad morzem (w sumie zaledwie 100km w linii prostej). Znacie czasami nasze sławne paszteciki szczecińskie, paprykarz czy też markę piwa z naszego miasta. Może widzieliście zlot żaglowców lub byliście na festiwalu ogni sztucznych?! Jednak nadal dla sporej liczby osób nasz region jest takim niezbadanym i nieodkrytym Dzikim Zachodem. 
A jak wiadomo na Dzikim Zachodzie cuda się dzieją, więc zapraszamy Was na spotkanie.

Odbędzie się w sobotę 18 lub 25 kwietnia, datę konkretną podamy jak najszybciej. W tej chwili jest uzależniona od miejsca naszego zlotu.
Myślimy, że najlepiej będzie, gdy na nasz babski wypad na Dziki Zachód nie zabierzemy szanownego potomstwa. Miejmy te 3-4h tylko dla siebie.
Przypuszczalne godziny to 10-14. Chciałybyśmy aby były to warsztaty połączone z naszą przyjemnością. Mamy nadzieję, iż uda nam się nakłonić do naszego wspólnego przedsięwzięcia ciekawych partnerów. Wszystko z myślą o Was.

Oprócz naszych przyjemności, pragniemy podjąć inicjatywę i zorganizować licytację na szczytny cel :) Jesteśmy przecież wszystkie liderkami naszych środowisk.

Masz pytania, chcesz wesprzeć swoją osobą, produktem czy też marką naszą wyprawę? Zapraszamy do kontaktu: matkinadzikimzachodzie@gmail.com

Formularz zgłoszeniowy znajduje się w zakładce: "Dołącz do nas" - Kliknij tutaj aby do niej przejść.

Czekamy na Was!

Kasia i Marta

Zobacz również

7 komentarze

 1. Świetny pomysł Dziewczyny! Jestem za i rozsyłam info dalej! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! Matkom też się należy wolne, a co! :D I czekamy na zgłoszenie :)

   Usuń
  2. No już, już, zaraz :) Kto jak kto, ale Ty powinnaś wiedzieć, że z Wami zawsze fajnie się spotkać! :*

   Usuń
 2. Dziewczyny świetny pomysł z tym spotkaniem! Za chwilę wysyłam zgłoszenie! :)
  Kiedy będziecie publikować uczestniczki spotkania? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapisy są do końca stycznia, także wyniki ukażą się na początku lutego. W przyszłym tygodniu postaramy się podać dokładnie

   Usuń
 3. I ja już zgłoszona, cieszę się, że przez tę stronę mogę poznać więcej blogerek z naszego regionu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie po to organizujemy to spotkanie, żeby się poznać, spędzić miło czas i oderwać od codziennej rutyny :)

  OdpowiedzUsuń