BebeClub - tu znajdziesz wszystko dla dziecka

 Jak czytamy na stronie Bebe Club od 1996 wspiera rodziców w procesie wychowywania dzieci. Na powierzchni 1300 m2 rozmieszczonej na 3 pozi...


 Jak czytamy na stronie Bebe Club od 1996 wspiera rodziców w procesie wychowywania dzieci. Na powierzchni 1300 m2 rozmieszczonej na 3 poziomiach, znajdą Państwo wszystkie produkty niezbędne do prawidłowego rozwoju waszego maluszka. Nasza oferta to ponad 23 tys. artykułów.
Naszym celem jest zapewnienie każdego rodzica, że wybrał produkt najbardziej dopasowany do jego potrzeb, dlatego współpracujemy z klinikami położnictwa oraz szkołami rodzenia. Nasz zespół składa się z profesjonalnie przygotowanych sprzedawców, którzy dzięki licznym treningom i wyjazdom szkoleniowym posiadają wystarczającą wiedzę, by służyć Państwu fachową pomocą i radą. Ponadto większość naszych pracowników jest rodzicami.
W trosce, aby zakupy stały się jeszcze bardziej przyjemne zadbaliśmy o kącik zabaw dla dzieci, miejsca do przewijania oraz karmienia piersią. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Na życzenie klientów postaramy się zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia.
Bebe Club to nasza pasja, dlatego dbamy o to, aby codziennie odczuwali Państwo radość i satysfakcję z bycia rodzicem. 

Warto zajrzeć do nich na stronę TUTAJ, ponieważ oprócz sklepu stacjonarnego prowadzą również sklep on-line oraz na profil na FB TUTAJ

Zobacz również

0 komentarze