Marioinex - zabawki dla dzieci

Jak czytamy na stronie: Na rynku istniejemy od 1986 roku, kiedy to kontynuując tradycje rodzinne założyliśmy nasze przedsiębiorstwo. C...Jak czytamy na stronie:

Na rynku istniejemy od 1986 roku, kiedy to kontynuując tradycje rodzinne założyliśmy nasze przedsiębiorstwo. Cechuje nas dbałość o wyroby oraz ich bezpieczeństwo. Nie szczędzimy starań, aby nasze artykuły były kształtującymi wyobraźnie, rozwijającymi zdolności manualne zabawkami edukacyjnymi, które sprawią radość twórczą naszemu najbardziej wymagającemu i najważniejszemu klientowi, którym jest dziecko.Zaangażowanie naszej rodziny oraz zdolnych współpracowników owocuje nowymi pomysłami. 27 lat naszej walki o jakość i markę zostało nagrodzone. Otrzymaliśmy wyróżnienie z rąk komitetu Ochrony Praw Dziecka. Zostaliśmy również wyróżnieni w konkursie Dobry wzór, za najlepiej zaprojektowany produkt.
Chcąc być bliżej Państwa założyliśmy stronę interaktywną, na której rodzic wspólnie z dzieckiem może się wspaniale bawić.
Wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikaty CE, poświadczające wysoką jakość i bezpieczeństwo. Surowce z których wytwarzamy nasze zabawki, w 100% mogą zostać ponownie wykorzystane w procesie recyklingu. W trosce o środowisko, inwestujemy w nowe technologie.
Zapraszamy do odwiedzenia strony TUTAJ oraz profilu na FB TUTAJ

Zobacz również

0 komentarze