Warsztaty integracyjne, kto je poprowadzi?

Witajcie. Chcemy, aby kwietniowe spotkanie łączyło przyjemne z pożytecznym. Właśnie dlatego odbędą się m.in. warsztaty integracyjne. Popro...

Witajcie.
Chcemy, aby kwietniowe spotkanie łączyło przyjemne z pożytecznym. Właśnie dlatego odbędą się m.in. warsztaty integracyjne.
Poprowadzi je Karolina.

Zdj. Kamila Tatoń 

"Jestem młodą mamą, choć znam młodsze. Zostałam nią w wieku 26 lat, ale jako że starość zaczyna się po 99. roku życia mogę się za młodą mamę uważać.
Mam cudownego syna, który jest dla mnie całym światem. Z zawodu dziennikarka z wykształcenia medioznawczyni, obecnie na urlopie. Bardzo lubię to co robię, więc trudno całkowicie zerwać z pracą. Staram się więc jak tylko mogę chociażby ‘coś skrobnąć’. Żeby oddychać potrzebuję: najbliższych sobie osób, marzeń (które powoli spełniam), celu (który łączy się ze spełnieniem marzeń) i czystego powietrza (którego coraz mniej…)".

Tak Karolina mówi o sobie :)
Od niedawna ta młoda mama prowadzi bloga.

"Życie to jedna wielka podróż, która sprawia że codzienność staje się magiczna. A może właściwie nie jedna wyprawa, a kilka składających się na większą całość? Nie chcę jednak pisać tylko o podróżach w sensie wyjazdów. Również o takich książkowych, smakowych, zabawowych, o drobnostkach i o tym co wokół. Bo te wszystkie podróże sprawiają że nabieramy nowego, cennego doświadczenia. To wszystko składa się na tą jedną wielką podróż zwaną życiem. A jeżeli jeszcze pomyślimy o małych stópkach, które dopiero co zaczynają podbijać świat, to już zupełnie nabieramy innego podejścia do wszystkiego!".

Lepiej nie potrafię ująć tematyki strony :). Na blogu przeczytacie również wywiady z różnymi osobami: Tutaj. Dowiecie się jak to jest podróżować z dzieckiem tutaj oraz jakie dokumenty mogą nam się przydać podczas podróży tutaj.
Karolina działa charytatywnie i organizuje zbiórki żywności, zabawek oraz odzieży dla potrzebujących. Więcej informacji Tutaj.
Pisze również wywiady na stronie Psi Szczecin: Tutaj.

Chciałyśmy podziękować Karolinie za pomoc we wsparciu medialnym spotkania. To jej zasługa.
Dzię- ku- je- my! :D

A Was zapraszamy na Facebook'ową stronę : TUTAJ
oraz na blog: TUTAJ.


Zobacz również

1 komentarze

  1. Po takiej prezentacji powoli zaczynam się obawiać czy podołam zadaniu! ;)
    Trzeba koniecznie dodać, że warsztaty będą przede wszystkim nastawione na zabawę dla mam! ;)

    OdpowiedzUsuń