Caretero - produkty dla dzieci

Jak czytamy na stronie Caretero powstało w pierwszym kwartale 2009 roku jako marka własna Centrum Dystrybucji Artykułów Dziecięcych  IKS 2 ...

Jak czytamy na stronie Caretero powstało w pierwszym kwartale 2009 roku jako marka własna Centrum Dystrybucji Artykułów Dziecięcych IKS 2. W momencie wejścia marki na rynek za priorytet uznano dwie rzeczy – jakość wykonania oraz przystępną cenę. Do dziś cele te pozostają niezmienne.
Zespół tworzący i rozwijający markę Caretero to ludzie młodzi, pełni zapału i energii, którzy uważnie słuchają, co mają do powiedzenia klienci marki Caretero. Pomocne stały się popularne media społecznościowe, w których aktywnie uczestniczymy. Efekty tej komunikacji przekładają się na dalszy wzrost jakości oferty.
Co więcej, zgłaszane przez użytkowników potrzeby i wskazówki, mają również odzwierciedlenie we wprowadzanych na rynek nowościach.
W portfolio marki znaleźć można foteliki samochodowe, wózki spacerowe i wielofunkcyjne, krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, leżaczki dziecięce, kojce składane oraz zabezpieczenia. Oferujemy także bogaty wybór akcesoriów uzupełniających. 
Do firmy IKS2 należą również marki Toyz TUTAJ oraz Sensillo TUTAJ
Zapraszamy do odwiedzenia strony TUTAJ, profil na FB TUTAJ oraz do programu Testero TUTAJ gdzie jako blogerka możesz poznać markę we własnym domu. 

Zobacz również

0 komentarze