Esent- świat naturalnego piękna!

Esent to firma z rodzimego Szczecina. Istnieją na rynku od 1999 roku, a od 2011 prężnie rozwija się ich działalność również w internecie. ...


Esent to firma z rodzimego Szczecina. Istnieją na rynku od 1999 roku, a od 2011 prężnie rozwija się ich działalność również w internecie. Stawiają na najlepsze produkty, ich pochodzenie, certyfikaty, ale również zadowolenie klienta.
 

U Esent znajdziecie najlepsze surowce kosmetyczne tak bardzo potrzebne przy tworzeniu kosmetyków we własnym domu. Choć oczywiście większość z tych produktów możemy używać samodzielnie :-) Dzięki przygotowywaniu kosmetyków w domu oraz sięganie po certyfikowane produkty kosmetyczne stawiamy na naturę. 
Wielką zaletą Esent jest też wyjście do klienta. Zawsze możemy prowadzących firmę o dany produkt, o jego stosowanie i działanie na nasz organizm. Wiadomo, że na początku obawiamy się sięgać po surowce kosmetyczne, jednak z pomocą Esent z łatwością przygotujemy kosmetyki czy też prawidłowo zaczniemy opiekować się naszą skórą z pomocą natury. 
W stale powiększającej się ofercie Esent znajdziemy m.in. masła, oleje, hydrolaty, glinki, mydła, kolagen, witaminy. Więc jeśli chcecie wyruszyć we wspaniałą przygodę zwaną domowymi kosmetykami zapraszamy do odwiedzenia strony Esent <<TUTAJ>> oraz ich profilu na FB <<TUTAJ>>.

Zobacz również

2 komentarze

  1. Nie miałam pojęcia, że u nas istnieje tak świetna firma.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się bardzo ciekawie- w sumie robienie kosmetyków samemu= lepsze dopasowanie do potrzeb :)

    OdpowiedzUsuń