Wydawnictwo Debit

Któż z nas nie kocha książek?! Przynajmniej my mamy ich sporo w domu i sięgamy zarówno po lektury dla dorosłych jak i dla dzieci. Jednym z ...

Któż z nas nie kocha książek?! Przynajmniej my mamy ich sporo w domu i sięgamy zarówno po lektury dla dorosłych jak i dla dzieci. Jednym z naszych partnerów zostało Wydawnictwo Debit. 

Cieszymy się ogromnie, ponieważ czytanie jest bardzo ważną sprawą w życiu każdego rodzica, ale i nie rodzica. Wydawnictwo Debit zostało założone w 1991 roku w Bielsku-Białej. W ich ciągle poszerzającym się asortymencie znajdziecie pozycje dla najmłodszych i nieco starszych pociech. Są tutaj bajki, baśnie, opowiadania ale także pozycje popularnonaukowe czy podręczniki. Ale i dorosły czytelnik znajdzie coś ciekawego w asortymencie Wydawnictwa Debit. Są tutaj pozycje popularnonaukowe, wydania albumowe czy encyklopedyczne. Z serii, które pewnie kojarzy większość rodziców znajdziemy Franklina, Domisie, Marysię czy Kurę Adelę. 
Pochwalcie się, które książki Wydawnictwa Debit najbardziej Wam się spodobały. Naszym hitem okazała się być książka: Jak dobrze mieć sąsiadów! Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą książek na stronie Wydawnictwa Debit <<TUTAJ>> oraz śledzenia ich profilu na FB <<TUTAJ>>.

Zobacz również

0 komentarze