Zdrowa Przystań posiada Bataty?

Miło jest nam przedstawić cudowne miejsce gdzie nasze spotkanie może zagościć w tym roku. Zatrzymamy się zgodnie z tematem spotkania w Ziel...

Miło jest nam przedstawić cudowne miejsce gdzie nasze spotkanie może zagościć w tym roku. Zatrzymamy się zgodnie z tematem spotkania w Zielonej Przystani (u. Monte Casino 2/2 Szczecin).
Jest to czarujące miejsce, które zostało stworzone przez czworo pasjonatów. Pasjonatów życia, ćwiczeń, zdrowia, odrobiny ekologii. Zdrowa Przystań to jedno miejsca, ale będące zarazem kawiarnią, sklepem oraz blogiem. To tutaj w codziennym pośpiechu możemy się zatrzymać na kawę czy herbatę. To tutaj możemy zakupić zdrową żywność. To w Zdrowej Przystani jest możliwość uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach dotyczących zdrowego stylu życia. Zdecydowanie nie jest to tylko miejsce z półkami i towarami a tętniące zdrową energią. Twórcy Zdrowej Przystani zapraszają również na prowadzony przez siebie blog, gdzie powoli pojawiają się zdrowe przepisy. Miejsce to na mapie Szczecina pojawiło się stosunkowo niedawno, bo 17 kwietnia 2016 roku. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej <<TUTAJ>>  oraz profilu FB <<TUTAJ>>.

Ale czy w Zielonej Przystani mają Bataty?
Na naszym spotkaniu, specjalnie dla nas będą Bataty - studio kulinarne (Chopina 22 Szczecin). To dzięki nim i ich cateringowi będziemy miały okazję zjeść obiad. Ale ich główną działalnością jest powadzenie warsztatów kulinarnych. W klimatycznym studiu o powierzchni 200m2 spotykają się pasjonaci gotowania. W kalendarzu warsztatów znajdziemy i sushi i steki i kuchnię wegańską czy świat tart. Zdecydowanie jeśli planujecie rozwinąć swoje skrzydła kulinarne to takie warsztaty mogą być idealnym pomysłem. Zapraszamy do śledzenia strony internetowej <<TUTAJ>> oraz profilu na FB <<TUTAJ>>. 

Zobacz również

0 komentarze